Teslimat-Kargo

Hızlı Teslimat Kapsamında,

Ürünlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. Web sitemizde yer alan tüm ürünler için teslimat bilgisi ilgili ürün sayfasında belirtilmektedir. Verilen Siparişlerden sonra size bilgi amaçlı bir e-posta gönderilir ve sipariş kaydınız oluşturulur. Uğurlu Arçelik ilgili birimine sipariş kaydınız ulaştığı andan itibaren ürünleriniz taahhüt edilen süre içerisinde hazırlanır ve kargo firmasına teslim edilir.

Hafta içi saat 15:00'e kadar verilen "Hızlı Gönderi" ürünleri siparişleriniz aynı gün, saat 15:00'den sonraki "Hızlı Gönderi" ürünleri siparişlerinizi ertesi gün kargoya verilir. Cuma günü 15:00’dan sonra ve hafta sonu verilen siparişler, sevkiyat yapılmaması nedeniyle Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir. Resmi tatil günlerinde kargo firmalarının sevkiyat yapmaması nedeniyle, bu tarihlerde verilen siparişler, resmi tatilden sonraki ilk iş gününden itibaren kargoya teslim edilir.

Sipariş üzerine üretilen ürünler için lütfen bizimle iletişime geçerek teslim süresi ile ilgili bilgi alınız.
Siparişleriniz Kargoya teslim edildikten sonra ki teslimat süreci, kargonun teslim edileceği bölgeye göre değişiklik göstermekle birlikte çoğunlukla 1-3 iş gün içerisinde teslim edilmektedir.

Bilgi için +90 224 244 0 888 Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz.